Мікрохвильова піч Samsung ME83XR/UA
Стійкість до подряпин
Зносостійкість та міцність керамічної емалі роблять її довговічним покриттям внутрішньої частини печі. А ще вона не змінює свого кольору протягом довгих років експлуатації.
Режим автоприготування
Чи не хочете знову гортати книгу рецептів? Чи не можете знайти потрібний рецепт? Нема часу на експерименти? Тоді дозвольте Samsung все зробити за вас. Замість вгадування температури та часу приготування просто виберіть страву та натисніть кнопку. Коли ваші близькі почнуть захоплюватися неймовірним смаком кулінарних шедеврів, приймайте компліменти спокійно: піч Samsung вас не видасть. Це буде нашою маленькою таємницею.
Антибактеріальні якості
Керамічне покриття камери запобігає розвитку бактерій, забезпечуючи гігієнічне середовище приготування.
Швидке очищення
Глянцеве керамічне покриття відштовхує забруднення. Просто протріть мікрохвильову піч вологою серветкою, і вона знову буде як нова.
Функція усунення запахів
Внутрішня поверхня з керамічної емалі не вбирає вологу, запах чи аромат, тому під час наступного процесу приготування немає передачі запаху чи аромату.
Технічні характеристики
Тип- Тип продукту Соло
- Тип установки Окремостояща
- Загальна ємність 23 л
- Колір дверцят Дзеркало
- Колір корпусу Чорний
- Тип керування Мембрана
- Тип відкривання дверцят Кнопка
- Матеріал покриття камери Керамічна емаль
- Розмір поворотного столу 288 мм
- Тип дисплея Світлодіод
- Живлення 230 В/50 Гц
- Вихідна потужність (мікрохвилі) 800 Вт
- Споживання електроенергії (мікрохвилі) 1150 Вт
- Рівень енергоспоживання 6
- Годинник Так
- Режим 30 с. Plus Так
- Енергозберігаючий режим Так
- Розморожування Швидке розморожування
- Датчик готовності Ні
- Приготування "На пару" Ні
- Автоматичне приготування на пару Ні
- Автоматичні програми Так
- Автоматичні програми Так
- Домашній десерт Ні
- Збереження тепла Ні
- Очищення парою Ні
- Поворотний столик Увімк. / Вимк. Ні
- Видалення запахів Ні
- Блокування від дітей Так
- Кухонний таймер Ні
- Пам'ять Ні
- Вимкнення/увімкнення сигналу Так
- Вибір мови меню Ні
- Інші особливості Ні
- Етикетка з короткими інструкціями Так
- Розміри камери (ШxВxГ) 330 x 211 x 324 мм
- Зовнішні розміри (ШxВxГ) 489 x 275 x 338 мм
- Розміри в упаковці (ШxВxГ) 552 x 326 x 410 мм
- Вага без упаковки 12.0 кг
- Вага в упаковці 13.5 кг
- Wi-Fi Ні
- Виробник/імпортер Samsung Electronics Co.,Ltd.
- Країна виробництва Малайзія.
- Упаковка Еко
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 0,01 ₴






