Телевізор Akai UA39HD22T2S
Характеристики дисплея
- Діагональ екрану 39"
- Тип дисплея LED
Якість зображення
- Роздільна здатність екрана 1366x768 (HD Ready)
- Підтримка HDR немає
- Оновлення панелі 60 Гц
Функції SmartTV
- Smart TV так
- Операційна система Android
Управління
- Органи керування Стандартний пульт ДК
Звук
- Сумарна потужність динаміків 16 Вт
Дизайн
- Колір корпусу чорний
- Тип настінного кріплення VESA 200x100
Тюнери
- Цифровий TV-тюнер DVB-T, DVB-T2
Підключення
- Роз'єм HDMI, USB
- Комунікації Wi-Fi
Габарити
- З підставкою (В*Ш*Г) 563 х 891 х 211 мм
- Вага з підставкою 5.7 кг
Комплектація
- Smart пульт ДУ немає
Основні відомості про товар
- Гарантія 12 міс.
- Країна виробник Китай
- Модельний рік 2022
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 891 мм |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 211 мм |
| Вага | 5.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴







