Телевізор Liberton 50AS1FHDTA1
- Тип телевізору: LED
- Діагональ екрану: 50" (126 см)
- Роздільна здатність екрану: 1920х1080 (Full HD)
- Тюнер, тип: цифровий Т2/С
- Операційна система: Android 11.0
- Оперативна пам'ять: 1 Гб
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Smart-TV: так
- Wi-Fi + Інтернет: так
- Звук, тип: об'ємний
- Потужність звуку: 20 Вт
- USB, к-сть: 2
- HDMI: 3
- CI+: так
- Формат зображення: 16:9
- Кут огляду, (гор. / верт.): 178 / 178
- Яскравість, cd/m² / контрастність: 220 / 5000:1
- Час реакції, мс: 8 мс
- Споживана потужність (робота / очікування): 108 / 0,5 Вт
- Вхідні відеосигнали: PAL, SECAM, NTSC, DVB-T, DVB-T2, DTMB
- Підтримка мультимедіа-файлів (USB): відео: AVI, MP4, TS, TRP, MKV, MOV, MPG, DAT, VOB, RM, RMVB; аудіо: MP3, WMA, M4A, AAC; зображення: JPG, JPEG, BMP, PNG; текст: TXT
- Можливість установки на стіну: так
- Колір рамки: чорний
- Розміри з підставкою: 112,1х22,9х68,9 см
- Інше: пульт ДУ в комплекті; виходи: компонентний, аудіо, PC-відео, PC-аудіо
- Вага нетто, кг: 9 кг
- Вага брутто, кг: 12,6 кг
- Розміри : 112,1x8,26x64,7 см
- Розмір пакування : 121,8х15,2х80 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 1121 мм |
| Висота | 647 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴





