Телевізор ERGO 43GFS6500
- Тип LED

Дисплей
- Діагональ, дюйм 43
- Роздільна здатність Full HD
- Тип матриці VA
- Частота оновлення, Гц 60
- Яскравість, кд/м2 220
- Контрастність 1200 : 1
- Особливості NeoVision, DBX-TV
Оснащення
- Процесор CA55 x4 1.1GHZ
- Оперативна пам'ять 1
- Вбудована пам'ять 16
Smart TV
- Smart TV Smart
- Операційна система Android 11
- Магазин додатків Є
- Браузер Є
ТВ-тюнер
- Тип тюнера Аналоговий + Цифровий
Керування
- Пульт ДК Так
- Функції управління Керування голосом; Курсорне керування; Керування зі смартфонів
Звук
- Кількість каналів 2.0
- Вихідна потужність, Вт 8 х 2
Можливості підключення
- HDMI 3
- USB 2
- RJ-45 (LAN) Є
- Вихід на навушники Є
- CI+ слот Є
- Бездротове підключення Wi-Fi; Bluetooth

Енергоспоживання
- Клас енергоспоживання А+
- Максимальний коефіцієнт яскравості, % 70
- Максимальне, Вт 75
- У робочому режимі, Вт 50
- У режимі очікування, Вт 0,50

Фізичні параметри
- Кріплення VESA 200 х 200 мм
- Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм 963 х 608 x 180
- Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм 963 х 567 x 82
- Вага з підставкою, кг 6,5
- Вага без підставки, кг 6,4
- Основний колір Чорний
- Комплектація Пульт керування, батарейки, гарантійний талон, інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Яскравість | 220 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 1200 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 963 мм |
| Висота | 608 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 6.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴













