Телевізор TCL 43C645
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип
- Плоский/ВигнутийПлоский
- Тип екрану LCD
- Тип технології Smart, UHD, QLED
- Тип панелі DLED
Основне
- Операційна система Google TV
- Голосове управління без рук Так
- Вбудований Google Асистент Так
- Працює з Олексою Ні
- Поліпшений IMAX Ні
Аудіо
- Звукова потужність 2 х 10 Вт
- Dolby Atmos Так
- Преміальний звук DTS Декодування DTS-HD,DTS Virtual:X
- Звуковий канал 2.0 канал
- Тільки аудіо через Bluetooth
Дисплей
- Роздільна здатність 4К UHD
- Роздільна здатність панелі 3840*2160
- Співвідношення сторін 16:9
- Частота оновлення 60 Гц
- Dolby Vision Так
- HLG Так
- HDR 10 ТАК
- HDR 10+
- Контрастність 5000:1 (typ.)
- Мікро затемнення Так, 2040 Zones
- Локальне затемнення Ні
- Яскравість системи - повністю білий 300 nits (typ.)
Smart сервіс
- Ігровий центр Так
- Онлайн-відео Так
- Відеочат
- Мультивізуальний Ні
- Управління жестами Ні
- Miracast (бездротовий дисплей) Так
- Швидкі налаштування Ні
Зв'язок/з'єднання
- Bluetooth 5.0
- Wi-Fi 2.4GHz/5GHz dual-band Wi-Fi 802.11 b/g/n 2T2R
- RJ45 1
- Композитний відеовхід 1S — міні-RCA
- Airplay2 Ні
- Цифровий аудіовиход (SPDIF)1S-оптичний
- Радіочастотний вхідТип 1S - IEC, 1S - F (відмінності в регіонах)
- USB2.0 (5-0,5 А)0
- USB3.0 (5-0,9 А)1
- USB-субтитри SUB/ASS/SRT/SMI
- HDMI-входи 3S (HDMI2.1 *1 з ARC&EARC + HDMI2.0*2)
- HDMI2. 1 (eARC&ARC) Так, із сертифікатом
- HDMI2. 1(ВРР) Так, до 4K при 60 Гц (JP: підлягає уточненню)
- HDMI2. 1(АЛЛМ) Так
- HDMI ЦВК Так, з сертифікатом
- AMD FreeSync Так
Розміри
- Підтримка настінного кріплення Vesa Так
- Розмір настінного кріплення 200×200(мм)
- Встановіть розмір із підставкою (ШxВxГ) 185X603X957 (мм)
- Встановіть розмір без підставки (ШxВxГ) 80X558X957 (мм)
- Розміри упаковки (ДxШxВ) 1100x128x665(мм)
- Вага нетто без підставки (кг) 6.6
- Вага нетто з підставкою (кг) 6.7
- Вага брутто з упаковкою (кг) 9
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 957 мм |
| Висота | 603 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 6.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











