Відпарювач ручний Liberton LHS-6901 1500W
- Готово до відправки
- Код: LHS6901 PRTV
1 515 ₴
1 285 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач ручний Liberton LHS-6901
Характеристики
- Матеріал підошви: нержавіюча сталь
- Споживана потужність, Вт: 1500
- Потік пари, г/хв: 25
- Горизонтальне відпарювання: так
- Вертикальне відпарювання: так
- Рівні подачі пари, шт: 1
- Об'єм резервуару для води, мл: 280
- Аксесуари в комплекті: звичайна щітка, кліпса для брюк, мірна склянка
- Базові опції: посилена подача пари, технологія антикрапля, автовідключення
- Колір корпусу: білий+помаранчевий
- Вага нетто, кг: 0,93
- Вага брутто, кг: 1,18
- Розмір виробу, см: 16х11,3х27,6
- Розмір пакування, см: 17х12х29
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.28 л |
| Продуктивність пари | 25 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 276 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Вага | 0.93 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴




