

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2079M
- Готово до відправки
- Код: LMW2079M PRTV
3 520 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2079M
Мікрохвильова піч Liberton призначена для приготування, простого розморожування продуктів, а також для підігріву вже готових страв. Управління всіма функціями даного пристрою дуже зручне та здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, догляд за моделлю – легкий, з використанням звичайних миючих засобів.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: нерж.сталь + чорний / сріблястий
- Рівні потужності, к-сть: 6
- Таймер: 30 хв
- Поворотна підставка: 24,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Інше: розморожування за вагою
- Вага нетто, кг: 11 кг
- Вага брутто, кг: 11,9 кг
- Розміри : 26,2х45,2х34,8 см (ВхШхГ)
- Розмір пакування : 29,2х49,6х38 см (ВхШхГ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Срібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴




