Мікрохвильова піч Liberton LMW-2087M
Мікрохвильова піч Liberton призначена для приготування, простий розморожування продуктів, а також для підігрівання вже готових страв. Управління всіма функціями даного пристрою дуже зручне і здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, догляд за моделлю – легкий, з використанням звичайних миючих засобів.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: Механічне
- Відкривання, тип: Ручне
- Рівні потужності, кількість: 5
- Таймер: 35 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: Емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: Є
- Розморожування: Є
- Колір: Червоний
- Інше: Розморожування за вагою, Швидкий розігрів
- Вага нетто: 10,3 кг
- Вага брутто: 11,5 кг
- Розмір: 43,9×35,8×25,8 см
- Розмір упаковки: 49,5×39,5×31,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 258 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 358 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴






