Телевізор LED LG smart 49SM8200
Це найдосконаліший LED-телевізор LG з чудовою якістю зображення, що досягається завдяки фірмовій технології NanoCell™, покращує чистоту кольору в діапазоні RGB." Ви відчуєте ні з чим не порівнянне задоволення від перегляду з технологією NanoCell™, підсилює чистоту кольору з допомогою частинок розміром близько 1 нм.
Щоб поліпшити чистоту кольору, необхідно забезпечити точну і стабільну довжину світлових хвиль. Технологія NanoCell™ використовують наночастинки для поглинання надлишкових світлових хвиль, що підвищує чистоту кольору екрана і розширює діапазон кольорів. Де б ви не знаходилися, телевізор NanoCell зберігає точність передачі кольору, навіть при перегляді збоку, тому кожен глядач зможе насолодитися соковитою і реалістичною картинкою." На відміну від звичайних телевізорів, спотворюють кольори при перегляді збоку, телевізор LG NanoCell однаково точно відтворює кольору при перегляді як з бічного, так і з фронтального кута огляду."

В режимі 4K Активний HDR кожен кадр оптимізується, деталізація посилюється, а кольори стають більш глибокими. Завдяки формату мульти-HDR, що включає в себе HDR10 і HLG, в поєднанні з технологією динамічного покадрової корекції LG, ви можете насолоджуватися будь-яким відеоконтентом в чудовій якості HDR." Швидкий і точний чотирьохядерний процесор усуває шум, забезпечуючи більш динамічну перенесення кольорів і контрастність. Картинки з низьким дозволом масштабуються і відновлюються, стаючи за якістю ближче до формату 4К."
Телевізор LG NanoCell забезпечує ідеальне занурення в гру з зображенням кінематографічної якості 4K HDR. Завдяки його мінімальної затримці ви можете синхронізуватися з рухами на екрані у режимі реального часу і насолоджуватися активної і швидкою грою". Телевізор LG NanoCell забезпечує ідеальне занурення в гру з зображенням кінематографічної якості 4K HDR. Завдяки його мінімальної затримці ви можете синхронізуватися з рухами на екрані у режимі реального часу і насолоджуватися активної і швидкою грою".
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 49" |
| Тип телевізора: | Nano Cell |
| Тип підсвічування: | Edge LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Матриця: | IPS |
| Час відгуку матриці: | 5 мс |
| Покриття екрану: | Глянсове (антиблікове) |
| Частота зміни кадрів: | 50 Гц |
| Індекс динамічних сцен: | 100 кадрів/сек |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Локальне затемнення: | Є |
| HDR: | Є |
| Процесор зображення: | Чотирьохядерний процесор |
| Особливі технології: | Advanced Color Enhancer True Color Accuracy HDR HDR 10 |
Функції і можливості
| Операційна система: | webOS Smart TV |
| Wi-Fi: | Є |
| Smart TV: | Є |
| Підтримка сервісів: | Інтернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоди, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Технології і функції: | Simplink (HDMI-CEC), Miracast, Upscaling до 4K, Bluetooth, DLNA, Запис телепередач |
| Органи управління: | Мультимедійний пульт, Підтримка клавіатури і миші, Управління смартфоном, Управління голосом |
| Підтримка форматів файлів: | AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA,apt-X |
Наявність 3D
| Підтримка 3D: | Немає |
Роз'єми
| USB 2.0: | 2 шт |
| HDMI: | 4 шт. |
| Ethernet-LAN: | 1 шт |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| Y,Pb,Pr (компонентний вхід): | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий): | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: | 2 x RF |
Тюнери
| ТВ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, CI + |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 10 Вт |
| Звукова система: | DTS Virtual: X Clear Voice III |
Вага і габарити
| Вага без підставки: | 14 кг |
| Вага з підставкою: | 15.5 кг |
| Вага з коробкою: | 18.4 кг |
| Розмір без підставки: | 1096 x 640 x 63.6 мм |
| Розмір з підставкою: | 1096 x 710 x 263.1 мм |
| Розмір з коробкою: | 1192 x 810 x 162 мм |
Додатково
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 x 200 |
| Колір: | Чорний |
| Додатково: | Інтелектуальне розпізнавання голосу Технологія голосового введення тексту (Speech to Text) Голосовий пошук LG Технологія AI UX Технологія AI Home Технологія AI Recommendation Інтелектуальне редагування Панель управління будинком (Home Dashboard) Автовизначення пристроїв Технологія Apple HomePod Технологія Mobile Connectivity Технологія Screen Share Робота з додатком LG Плюс Канали Робота з додатком Smart ThinQ Робота з додатком Apple AirPlay 2 |
| Комплектація: | Телевізор Пульт ДУ Magic Remote MR19 Підставка Кабель живлення Керівництво користувача |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 0,01 ₴











