Мікрохвильова піч SHARP R204S
Представлена модель мікрохвильової печі від компанії-виробника Sharp є однією з найкращих у цій серії, при тому, що ціна моделі Sharp досить оптимальна і її може дозволити кожен користувач, який цінує в побутовій техніці якість роботи та стильний зовнішній вигляд. Завдяки наявності можливості розморожування продуктів за часом і вагою, вам тепер не доведеться витрачати багато часу на контроль за підготовкою їжі, яка нещодавно була в морозильній камері. Замість вас це зробить Sharp. Внутрішній об'єм пристрою становить 20 літрів, чого достатньо для приміщення в неї досить великої кількості їжі, при тому, що діаметр столу, що обертається, - 24,5 см.
Характеристики:
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об `єм: | 20 л |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Внутрішнє покриття: | Емаль |
| Відкриття дверцят: | Бокове лівостороннє |
| Тип відкривання дверцят: | Ручка |
| Поворотний стіл: | Є |
| Діаметр поворотного столу: | 24.5 см |
| Кількість програм приготування: | 2 |
| Функції: | Авторозігрів, Розморожування |
| особливості: | Таймер |
| Ширина: | 45.2 см |
| Висота: | 26.2 см |
| Глибина: | 36 см |
| Вага: | 12 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴










