Телевізор LG 28TL510V
Телевізор має подвійне призначення. Його можна використовувати як комп'ютерний монітор, що являє собою новий спосіб поєднання технологій і способу життя.
Реалістичне якість зображення з чудовою точністю передачі кольору. З будь-якого положення картинка буде проглядатися без спотворень.

Ви можете насолодитися останніми іграми з різними ігровими режимами, такими як Стабілізатор чорного, який допомагає виявляти ворогів в найтемніших областях і режим DAS, запобігає затримку введення в швидко мінливих іграх.

Коли ви хочете подивитися фільм, режим Кіно дозволяє зафіксувати всі важливі моменти, навіть в темних сценах.
Насолоджуйтеся фільмами чи іграми з реалістичним стереозвуком. Завдяки вбудованим стереодинамікам немає необхідності в зовнішніх колонках.
Зменшуючи рівень мерехтіння практично до нуля, технологія Flicker Safe допоможе Вам захистити ваші очі від стомлюючого мерехтіння. Працюйте та розважайтеся скільки хочете!
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 28" |
| Тип телевізора: | LED |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Матриця: | VA |
| Час відгуку матриці: | 5 мс |
| Покриття екрану: | Матове |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Яскравість: | 250 Кд/м2 |
| Контрастність: | 1 000:1 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Немає |
| Процесор зображення: | Triple XD |
| Особливі технології: | Колірний обхват: 68% Співвідношення сторін: 16:9 |
Функції і можливості
| Операційна система: | Немає |
| Wi-Fi: | Немає |
| Smart TV: | Немає |
| Технології і функції: | Запис телепередач |
| Органи управління: | Стандартний пульт ДУ |
| Підтримка форматів файлів: | MP3, WMA, OGG, M4A, AAC |
Роз'єми
| USB 2.0: | 2 шт |
| HDMI: | 1 шт. |
| Ethernet-LAN: | 1 шт |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| RCA (Y,Pb,Pr): | 1 шт. |
| CI Slot: | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий): | 1 шт. |
| AUX OUT: | 1 шт. |
Тюнери
| ТВ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, CI + |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 5 Вт |
| Звукова система: | Virtual Surround |
Вага і габарити
| Вага з підставкою: | 4.5 кг |
| Розмір без підставки: | 393.8 х 649.4 х 61.4 мм |
| Розмір з підставкою: | 393.8 х 649.4 х 61.4 мм |
Додатково
| Споживана потужність: | 32 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 75 x 75 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 28 дюйм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 0,01 ₴









