Мікрохвильова піч Mystery MMW-2012
Мікрохвильова піч вже давно стала звичайним предметом на сучасній кухні. Завдяки тому, що мікрохвильові печі здатні значно полегшити життя господиням, вони користуються заслуженим попитом на ринку побутової техніки. Mystery MMW-2012 – це мікрохвильова піч, функціонал, якість складання та ціна якої роблять її надзвичайно популярною. Адже, маючи в арсеналі функцію розморожування, п'ять режимів теплової обробки та шість режимів потужності, вона справиться практично з будь-якими кулінарними завданнями. Модель має 20 літрів корисного об'єму, чого більш ніж достатньо для сім'ї із чотирьох осіб.
Характеристики
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об `єм: | 20 л |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Внутрішнє покриття: | Емаль |
| Відкриття дверцят: | Бокове лівостороннє |
| Тип відкривання дверцят: | Кнопка |
| Поворотний стіл: | Є |
| Діаметр поворотного столу: | 24.5 см |
| Функції: | Авторозігрів, Розморожування |
| Інші функції: | Розморожування за часом |
| особливості: | Внутрішнє освітлення |
| Споживана потужність: | 1200 Вт |
| Ширина: | 45.2 см |
| Висота: | 26.2 см |
| Глибина: | 32.5 см |
| Додатково: | 5 режимів теплової обробки |
| Вага: | 10.7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴








