Мікрохвильова піч VILGRAND VMW72010
Мікрохвильова піч VMW-72010 – функціональний, стильний прилад, який допоможе швидко розігріти та приготувати страви на будь-який смак. Пекти виконана в стильному дизайні, де головним акцентом стала конструкція з нержавіючої сталі та сталевий колір усієї поверхні. Вона ідеально вписується в будь-який інтер'єрний стиль кухні і не займає багато місця завдяки компактним розмірам і акуратним геометрично правильним формам. Мікрохвильова піч працює з потужністю вихідних хвиль – 700 Вт, споживає – 1500 Вт, що забезпечує швидкі робочі процеси. Управління пристрою механічне, що дозволяє зручно задавати робочі режими з 5 існуючих, а дверцята відкриваються за допомогою кнопки. Антипригарне покриття всередині камери з об'ємом на 20 л забезпечує якісне приготування, розморожування продуктів та простий догляд.
Характеристики:
| Встановлення: | Та, що стоїть окремо |
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об `єм: | 20 л |
| Потужність НВЧ: | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Внутрішнє покриття: | Емаль |
| Тип відкривання дверцят: | Ручка |
| Поворотний стіл: | Є |
| Діаметр поворотного столу: | 25.5 см |
| Функції: | Розморожування |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 0,01 ₴








