Телевізор Samsung 50TU8002
Насолоджуйтеся вишуканими квітами, які залишаються чіткими і яскравими
Пориньте в зображення з більш широким спектром кольорів. Crystal Display робить все, що ви дивитеся, ще більш запам'ятовується.

Висока якість зображення
Процесор Crystal 4K наповнить ваше зображення безліччю різних відтінків, а якість до 4K зробить перегляд кожного домашнього екрану незабутнім.
Оціните реалістичність дозволу 4K
Телевізор 4K набагато перевершує Full High Definition, тому що він пропонує в 4 рази більше пікселів і, отже, забезпечує чітке і виразне зображення. У результаті створюється відчуття, що ви знаходитеся в центрі дії.

Технічні дані
| Виробник | Samsung |
|---|---|
| Діагональ екрану | 50 дюймів (127 см) |
| Номінальна дозвіл | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) пікселів |
| Технологія виробництва | LCD - LED |
| HDR | так |
| Smart TV | так |
Екран
| Коефіцієнт гладкості зображення | 2100 |
|---|
Звук
| Потужність динаміка | 20 Вт |
|---|---|
| Кількість каналів | 2.0 |
| Аудіосистема | Dolby Digital Plus |
Функції
| Операційна система | Tizen |
|---|---|
| Розумні функції | веб-браузер, програми, ваша галерея |
| Телетекст | так |
Зв'язок та роз'єми
| Мережеві функції | Bluetooth Wi-Fi |
|---|---|
| Кількість портів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Інші роз'єми | Common Interface Plus (CI +) LAN РЧ антенний вхід композитний цифровий аудіовихід |
| Вбудований тюнер | DVB-C (цифровий кабель) DVB-T2 цифрове наземне мовлення) |
Енергетична ефективність
| Енергетичний клас | А ТАКОЖ |
|---|---|
| Середня споживана потужність | 91 Вт. |
| Річне споживання енергії | 126 квтг / рік |
| Максимальна споживана потужність | 140 Вт. |
Фізичні дані
| Колір корпусу | чорний |
|---|---|
| Ширина | 1116,8 мм |
| Висота | 719,1 мм |
| Глибина | 250,2 мм |
| Висота без підстави | 644,2 мм |
| Глибина без підставки | 59.9 мм |
Додаткова інформація
| Аксесуари в комплекті | пульт, батарейки, кабель живлення |
|---|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴








