Телевізор Akai UA24LEZ1T2S
Телевізор Akai дозволить вам насолодитися переглядом улюблених телепередач і фільмів у скоєному насиченому і яскравому кольорі. Чітке і яскраве зображення дозволить зануритися в екранний світ, і отримати максимум задоволення від проведеного часу біля екрану.
Характеристики
Екран |
|
| Діагональ екрану | 24" |
| Тип телевізора | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Дозвіл екрану | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці | 6.5 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Яскравість | 180 Кд/м2 |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| HDR | Немає |
Функції і можливості |
|
| Smart TV | Є |
| Операційна система | Android 7.0 |
| Wi-Fi | Є |
| Підтримка сервісів | Facebook, Google Play, IpTV, Megogo, Netflix, Skype, Twitter, Vimeo, Youtube.com, Інтернет-браузер, Прогноз погоди |
| Технології і функції | Запис телепередач |
| Органи управління | Стандартний пульт ДУ |
| Підтримка форматів файлів | Avi, Mpeg, Mpg, Dat, Vob, Mp4, Ts, Mkv, Flv. Asf |
Роз'єми |
|
| USB 2.0 | 2 шт |
| HDMI | 2 шт. |
| A/V (композитний) | 1 шт. |
| CI Slot | 1 шт. |
| VGA (D-Sub 15) | 1 шт. |
Тюнери |
|
| ТВ-тюнер | DVB-T, DVB-T2, Аналоговий |
Звук |
|
| Потужність звуку | 2 x 3 Вт |
| Звукова система | Dolby Digital |
Вага і габарити |
|
| Вага без підставки | 2.4 кг |
| Вага з коробкою | 3.2 кг |
| Розмір з підставкою | 551 x 180.7 x 365.7 мм |
| Розмір з коробкою | 623 x 123 x 395 мм |
Додатково |
|
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 100 x 100 |
| Колір | Чорний |
| Додатково | Стандарти: PAL, SECAM, NTSC Таймер сну |
| Комплектація | Телевізор Підставка, Пульт ДУ, Кабель живлення Інструкція Гарантійний талон |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴









