Мікрохвильова піч SHARP R200WW
Представлена модель мікрохвильової печі від компанії-виробника Sharp є однією з кращих в даній серії, при тому що ціна моделі Sharp достатньо оптимальна і її може дозволити кожен користувач, який цінує в побутовій техніці якість роботи і стильний зовнішній вигляд. Завдяки наявності можливості розморожування продуктів по часу і вагою, вам тепер не доведеться витрачати багато часу на контроль за підготовкою їжі, яка зовсім недавно була в морозильній камері. Замість вас це зробить Sharp.
Характеристики:
| Установка | Окремостояча |
| Тип | Соло (звичайна) |
| Обсяг | 20 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип управління | Механічне |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Відкриття дверцят | Бічне лівосторонній |
| Тип відкривання дверцят | Кнопка |
| Поворотний стіл | Є |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Функції | Розморожування |
| Інші функції | Авторазмораживание (швидке розморожування) Швидкий розігрів |
| Особливості | Таймер |
| Ширина | 43.9 см |
| Висота | 25.6 см |
| Глибина | 33.8 см |
| Додатково | Таймер на 35 хв |
| Вага | 11 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴








