Аерофритюрниця First FA-5053-2 1000W 3.2L
- Готово до відправки
- Код: FA50532 PRTV
2 655 ₴
2 370 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерофритюрниця First FA-5053-2
Смажити легко: картопля фрі, курячі нагетси та рибні палички для всіх! Відтепер нікому не доведеться довго чекати на другу порцію. Потужна фритюрниця з гарячим повітрям працює напрочуд швидко зі свіжими та замороженими продуктами без додавання зайвого жиру. Їжа вражає: золотаво-коричнева до пункту. Експлуатація проста і безпечна завдяки високоякісним нагрівальним елементам з нержавіючої сталі, захисному блокуванню, 30-хвилинному таймеру з автоматичним вимкненням та термоізольованому пластиковому корпусу. Сковорода з антипригарним покриттям легко миється і її можна мити в посудомийній машині.
- Об'єм 3,2 літра
- Сковорода з антипригарним покриттям
- Діапазон таймера 0-30 хвилин
- Діапазон температур 80-200 ° С
Характеристики
- Довжина кабелю [см]: 130
- Місткість [л]: 3.2
- Розміри [см]: 31 х 25 х 30
- Форма кошика для смаження: рунд
- Висота (зовні) [см]: 29,5
- Довжина (зовні) [см]: 31
- Ширина (зовні) [см]: 25,5
- Основна напруга [В]: 220-240
- Операція: механічний
- Потужність [Вт]: 1000
- Поверхня (зовні): пластик
- Діапазон температур [°C]: 80 - 200
- Таймер [хв]: 30
- Вага (кг): 3.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 31 мм |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴












