Слайсер Zelmer ZFS0916B
- Готово до відправки
- Код: ZFS0916B PRTV
2 915 ₴
2 625 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слайсер Zelmer ZFS0916
- Потужність: 150 Вт
- Діапазон нарізки: 15 мм
- Розмір леза: 170 мм
- Тип регулювання нарізки: безступінчасте регулювання нарізки
- Системи безпеки: Захист від випадкового запуску
- Знімний піднос для їжі: Так
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Блокування леза: Так
- Знімне лезо: Так
- Відсік для шнура: Так
- Матеріал корпусу: Корпус із високоякісного пластику.
- Нековзні гумові ніжки: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Подача продукту | Ручна горизонтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 625 ₴












