Духовка Magio MG-247 1500W 20L
- Готово до відправки
- Код: MG247N PRTV
2 875 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духовка Magio MG-247
- Потужність, Вт 1500
- Внутрішній об'єм, л 20
- Кількість режимів приготування 4
- Режим конвекції Так
- Регулятор температури, °С 100-250
- Зовнішній розімір печі, мм 435*325*285
- Внyтрішнє покриття печі Оцинкована сталь
- Таймер, хв 60
- Відключення Автоматичне
- Звуковий сигнал Так
- Лампа внутрішнє підсвічення Так
- Електроживлення 220-240 В 50/60 Гц
- Аксесуари Піддон, знімна решітка, знімна ручка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 875 ₴









