Німецький оверлок TecStar (Medion) MD14302
Ця модель відрізняється від моделі Md 16600 тільки кольором корпусу!
Характеристики
- Потужність мотора 90 Вт;
- Виконує 15 краеобметочных швів, в тому числі шов Піко (роликовий)
- Плавне регулювання довжини стібка від 1 до 4,5 мм;
- Швидкість 1300 швів в хвилину;
- Плавне регулювання ширини стібка, від 3 до 6,7 мм;
- Електронний контроль швидкості і початку роботи;
- Лампа підсвічування - 15 Вт;
- Використання диференціала для запобігання грудок і розтяжок тканини;
- Всі деталі всередині оверлока металеві;
- Розміри 27 х 29 х 29 см;
- Вага ― 9 кг
В комплект входять:
- підставки для котушки (4 шт)
- конвектор для 2-х ниткового шва
- сітки для котушок (4 шт)
- катушкотримач (4 шт)
- стежковий язичок на 3-х ниткові шви
- запасний рухливий верхній ніж
- пінцет
- гайковий ключ
- викрутка (велика і мала)
- набір голок (5 шт)
- щіточка
- сміттєзбірник
- сумочка для приладдя
- електрична педаль
Гарантія ― 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Країна виробник | Німеччина |
| Диференціальний транспортер подачі тканини | Так |
| Можливість регулювання довжини стібка й ширини рядка | Так |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Можливість відключення ножа | Так |
| Полегшене регулювання натягу ниток | Так |
| Вільна рука | Так |
| Регулятор тиску лапки на тканину | Так |
| Сміттєзбірник | Так |
| Швидкість шиття | 1300 мм/хв |
| Типи тканини | всі типи |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник техніки | Medion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴









