Швейний оверлок Quigg MD 16600
З усіх питань звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.
Опис оверлока Quigg MD 16600:
Оверлок від німецької компанії Medion. Даний оверлок зібраний на заводі у Франції і відрізняється від оверлока Medion md 16600 тільки кольором корпусу.
Завантажити інструкцію до оверлоку Quigg MD 16600 російською.
Оригінальна інструкція, яка йде в комплекті, на французькою мовою !
Короткий опис до проверлоку Quigg MD16600:
-
Оверлок 2, 3, 4 нитковий. 13 програм, включаючи "ролевий шов"
-
країна виробник - Франція;
-
регулятор тиску лапки на тканину;
-
частота - 50.0(GHz);
-
довжина стібка регулюється плавно від 1 до 4,5 мм;
-
швидкість - 1З00 уд/хв;
-
плавне регулювання ширини стібка від 3 до 6,7 мм;
-
проста і чітка система настроювання;
-
функція відключення нижнього ножа;
-
використання диференціала для запобігання зморшок і розтягування тканини;
-
всі деталі металеві;
-
розміри 27*29*29 см;
-
вага 9 кг;
Комплектація оверлока Quigg MD 16600:
-
Додатковий ніж
-
Підставки для котушки
-
Конвертор для 2-х ніт.шва
-
Сітки для котушок
-
Катушкотримач
-
Стежковий язичок 2 шт.
-
Пінцет
-
Гайковий ключ
-
Викрутка (велика і мала)
-
Набір голок
-
Щіточка
-
Маслянка з маслом
-
М'який чохол для зберігання
-
Сміттєзбірник
-
Сумочка для приладдя
-
Ножна Педаль
-
Керівництво німецькою мовою
Оверлоки нові, привезені з Європи, упаковані в оригінальні коробки. На коробках можуть бути потертості!
Відео інструкція до оверлоку Quigg md 16600:
Таблиця налаштування Quigg md 16600:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medion |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Тип швейної машини | Оверлоки |
| Кількість швейних операцій | 13 |
| Максимальна довжина стібка | 4.5 мм |
| Вишивальний блок | Ні |
| Максимальна ширина стібка | 6.7 мм |
| Швидкість шиття | 1300 |
| Вільна рука | Немає |
| Диференціальний транспортер подачі тканини | Так |
| Можливість регулювання довжини стібка й ширини рядка | Так |
| Можливість відключення ножа | Так |
| Полегшене регулювання натягу ниток | Так |
| Сміттєзбірник | Так |
| Опіковка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Дисплей | Ні |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Освітлення машини | Так |
| Рукавна платформа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Нитковтягувач | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник техніки | Medion |
| Максимальна швидкість шиття | 1300 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 |
- Ціна: 4 498 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська коробка











