

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2077M
- Готово до відправки
- Код: LMW2077M PRTV
3 015 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2077M
Liberton LMW-2077M виконана в класичному чорному кольорі, має приємний вигляд, негормозкі габарити. Тому ця мікрохвильова піч легко розміститься на вашій кухні, ставши справжньою її прикрасою. Модель порадує вас не лише зовнішніми перевагами. Вона надзвичайно функціональна і впорається з масою повсякденних кухонних завдань, як то: розморожування, розігрів, приготування їжі.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: чорне скло / чорний
- Рівні потужності, к-сть: 5
- Таймер: 35 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Інше: розморожування за вагою
- Вага нетто, кг: 10,1 кг
- Вага брутто, кг: 11,3 кг
- Розміри : 44х35,5х25,9 см (ДхШхВ)
- Розмір пакування : 48,8х38х29,1 см (ДхШхВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 259 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 10.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 015 ₴




